امروز شنبه, 07 خرداد 1401 - Sat 05 28 2022

منو

سایت روستای زفره برگزیده جشنواره وب ایران شد

سایت روستای زفره برگزیده جشنواره وب ایران شد.روستای زفره برگزیده پنجمین جشنواره وب ایران

پنجمین جشنواره انتخاب بهترین سایتهای فارسی زبان که یکی از معتبرترین جشنواره های حوزه فن آوری اطلاعات است برگزار شد ، در این دوره از جشنواره وب ایران بیش از ۶۰۰۰ وب سایت با یکدیگر به رقابت پرداختند که سایت های برتر توسط ۱۳۰ داور که از میان متخصصان این حوزه٬ وبلاگ نویسان و خبرنگاران حوزه فناوری اطلاعات٬ مدیران سایت های برتر فارسی انتخاب شده اند. از ملاک های داوری در پنجمین جشنواره وب ایران می تواند به محتوا ،ساختار و مسیر ، طراحی دیداری ، کارکرد ، تعامل ، تجربه کلی ، اشاره کرد.  وب سایت روستای زفره نیز در بخش مراکز دیدنی و تفریحی به بخش مسابقه نهایی راه یافت و در این بخش توانست بعنوان وب سایت برگزیده سال انتخاب شود.

تندیس این جشنواره نیز به سایت روستای زفره تعلق گرفت. این جایزه را تقدیم می کنیم به تمام همراهان ، دوستداران ، اهالی روستا و خوانندگان سایت زفره در طول این سال.

همچنین از همکاری کلیه دوستان نیز تشکر می کنیم. و امیدواریم که در کنار هم بتوانیم سایتی بهتر و مفیدتر را در سال پیش رو تقدیم همه دوستداران و علاقه مندان این حوزه نماییم.

لطفاً ما را از پیشنهادات و انتقادهای خود بی نصیب نگذارید.

مشاهده خبر در خبرگزاری لیسنا

صفحه روستای زفره در جشنواره وب ایران

jashnvareh سایت روستای زفره برگزیده جشنواره وب ایران شد

پایان خبر - 25 بهمن ماه 1391

--

نظر خود را اضافه کنید.

0
  • هیچ نظری یافت نشد

افتخارات سایت روستای زفره

iranwebfestival    rasaneh

عضویت در خبرنامه

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید